Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
The technical storage or access is necessary for the legitimate purpose of storing preferences that are not requested by the subscriber or user.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
Dobry den Margit, Dekuji za Vaše podcasty. Velice by mě zajímalo, zda pan MUDr Hort četl knihu The First Survivors of Alzheimer’s by Dale E. Bredensen a jaký má na tuto knihu názor.
Pan doktor také zmínil Ginko Biloba suplementy. Můžete některé doporučit? Ty co obsahují EGb 761. Dekuji, s pozdravem Lenka
Dobrý den Lenko, knihu pan profesor zná a za něj stále jako ověřená platí doporučení, která v podcastu předával. Omlouvám se, al konkrétní doporučení k suplementům nemám, Margit