Výživa podporující přirozené početí

14. 8. 2012 Datum konání: 13. 9. 2012 Pozvánky štítky:

Právě připravuji speciální přednášku o výživě podporující přirozené početí, kterou přednesu 13.září v rámci jednodenního semináře: Den početí 2012. Seminář je součástí série setkání a seminářů pro přirozenou a vědomou cestu k rodičovství, které organizuje Iveta Kučerová, z Ženského centra Živá radost.

Na semináři také vystoupí:

  • Katinka Soetens (UK) povede večerní program Vědomé početí s láskou – o emocionální a spirituální rovině záměru počít dítě – s hravostí  a vášní Katince vlastní.
  • Petra Hlavatá o tom, jak je důležité věřit svým instinktům a především čichu při výběru partnera
  • Tereza Cíchová o umění  uvolnit se a navázat citlivější kontakt se svým tělem prostřednictvím jógy.

Podrobnosti

Den početí 2012
Inspirace pro přirozenou a vědomou cestu k rodičovství
13.září v Praze

Poprvé v České republice se uskuteční zážitkový seminář britské lektorky Katinky Soetens Vědomé početí s láskou. Katinka se zabývá především vztahovou, emocionální a spirituální rovinou záměru počít dítě vědomou cestou. Součástí večera bude vystoupení   Mgr. Petry Hlavaté, magistry farmacie a zakladatelky Pražské alchymistické parfumerie o tom, jak je důležité věřit svým instinktům při výběru partnera. Speciálně připravenou přednášku na téma výživy a zdravého životním stylu, který příznivě ovlivňuje přípravu na přirozené početí a mateřství připraví Mgr.Margit Slimáková, Ph.D. Součástí odpoledního setkání s Margit bude také možnost konzultace individuálních jídelníčků a oblíbených receptů. Umění uvolnit se bude věnována dopolední jóga s Terezou Cíchovou. Navázání lepšího kontaktu s naším tělem, prohloubení citlivosti, zjemnění a zároveň zpevnění – to je důležitý předpoklad k tomu být zdravý a šťastný, najít svou cestu k přirozenému početí a vědomému rodičovství.

Lektoři

Katinka Soetens (UK) je průvodkyní žen k jejich síle, dulou certifikovanou na prestižní britské škole, lektorkou aktivní předporodní přípravy ( studovala např. u Kasandry Clements, Michela Odenta a Inny May) a matkou tří dětí. Dlouhodobě se věnuje práci s ženami a páry na téma navýšení sebe vědomí, sexuality, přirozeného porodu a přípravy na rodičovství.Část kurzu proběhne odděleně pro ženy a pro muže.

Zajímavost na úvod setkání: O tom, jak je důležité věřit svým instinktům a především čichu při výběr partnera ( otce či matky vašich dětí ) poví a ukázky speciálních parfémů přinese Mgr.Petra Hlavatá, zakladatelka Pražské alchymistické parfumerie – www.rafaella.cz

Mgr. Margit Slimáková, Ph.D je renomovaná odbornice na výživu a zdravý životní styl se zkušenostmi získanými v USA, Číně, Německu a Francii. Při svém poradenství využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny, které doplňuje s praktickými zkušenostmi mámy tří děti. Má na svém kontě rozsáhlou přednáškovou, konzultační a publikační činnost – mimo jiné je spoluautorkou Bioabecedáře Hanky Zemanové.

Tereza Cíchová je lektorkou jógy vzdělanou u světoznámých učitelů Donny Farhi, manželů A.G. a Indry Mohanových, manželů Goldfri a Olivie Devereux, se zkušenostmi získanými při dlouhodobých pobytech ve Švýcarsku, Austrálii a Indii. Zaměřuje se na jógu pro těhotné ženy, vede semináře speciálně zaměřené na vědomé početí.
Více o Tereze na www.jogasterezou.cz

Informace o akci

  • Datum: Čtvrtek 13.září 2012
  • Místo: Karlovka, Karlova 25, Praha 1
  • Čas: 10:30 – 22 hodin
  • Více informací a přihlášky: www.zivaradost.cz
  • Iveta Kučerová, Živá radost, zenske@centrum.cz, 603 152 194 

Kontakt

Iveta Kučerová
iveta.kucerova@centrum.cz
603 152 194
www.zivaradost.cz

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Zdravé zprávy emailem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.