Engelbrecht & Köhnlein: Virus-Wahn

14. 2. 2012 Knihy štítky: 2 komentáře

Virus-Wahn: Schweinegrippe, Vogelgrippe (H5N1), SARS, BSE, Hepatitis C, AIDS, Polio. Wie die Medizin-Industrie ständig Seuchen erfindet und auf Kosten der Allgemeinheit Milliarden-Profite macht.

Kniha lékaře a žurnalisty detailně popisuje, jak lékařský průmysl vymýšlí epidemie a vydělává miliardy na úkor veřejnosti.

Velmi odvážná a dobře zdokumentovaná kniha, která popisuje pozadí problematiky infekčních onemocnění včetně zpochybnění alsolutní platnosti teorií zakladatelů imunologie Pasteuera a Kocha. Na podkladě stovek studií je vysvětlen jiný pohled na příčiny i terapii infekčních onemocnění.

Zajímavostí je nalezení souvislosti mezi onemocněním poliomyelitidou (dětskou obrnou) a otravou těžkými kovy a pesticidy typu DDT. Stále aktuální je kapitola o ptačí chřipce včetně popisu neúčinnosti protivirového léku Tamiflu, za který utratily mnohé státy na doporučení lékařů miliony při zcela zbytečných nákupech do zásoby.

Doporučuji, pokud se chcete zamyslet nad „fakty“, která se nikdo neopovažuje zpochybňovat.

UpozorněníRozhodla jsem se více věnovat problematice zdravotní prevence a výživy, proto již o očkování nepíšu. Pro aktuální informace se obraťte na vašeho pediatra a sledujte stránky o.s. Rozalio. Právní aspekty povinného očkování můžete konzultovat s Ligou lidských práv, která se této kontroverzní otázce veřejného zdraví dlouhodobě věnuje.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Zdravé zprávy emailem

2 komentáře: “Engelbrecht & Köhnlein: Virus-Wahn”

 1. Alena Kalvodová napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych si přečetla tuto publikaci, ale mám jisté obavy, že je v němčině, ve které nejsem zdatná ani na běžnou literaturu. Je možno získat její obsah v češtině?

  Děkuji.
  S pozdravem
  Alena Kalvodová

 2. Dobrý den, ne, kniha není přeložena. Margit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *