Soutěž o nejlepší zdravý recept

8. 8. 2015 Články štítky:

Děláte rádi zdravá jídla? Zajímá mě váš nejlepší recept! Vyhlašuji online soutěž a vítěze odměním skvělým elektrickým mlýnkem KoMo.

margit_SoutezMlynek_FB_promoClanek

Pošlete mi do 25. října na email soutez@margit.cz svůj originální recept včetně jedné fotografie hotového jídla. Vítěz získá vynikající mlýnek KoMo Fidibus Classic v hodnotě přes 10.000 Kč a následující 2. až 5. místo ocením nějakou pěknou knihou.

Recept i fotka musí být vaše vlastní. Nelze tedy jen uvařit jídlo podle kuchařky a/nebo použít cizí fotografii. Týmová, rodinná či kolektivní účast je vítána — např. můžete recept vytvořit a naaranžovat v rámci školního projektu.

Hodnotit budu kvalitu receptu, jeho srozumitelnost i estetickou úroveň fotografie. Kdo ví, třeba se mezi vámi ukrývá nějaký mimořádný talent a nová hvězda české kuchyně! Proto mne zajímá i to, jak dovedete svůj um prezentovat a nadchnout pro zdravou výživu ostatní.

Výsledky vyhlásím už začátkem listopadu a 1. cenu dodá výherci přímo výrobce mlýnku do konce tohoto roku. A pokud v soutěži neuspějete, můžete si stejný nebo podobný mlýnek koupit se slevou prostřednictvím Zdravých zpráv, které budu rozesílat už 3. listopadu.

Jak vidíte, podmínky soutěže jsou jednoduché. Stačí se nadchnout, vyzbrojit vařečkou a začít tvořit. Moc se těším na vaše výtvory a budu ráda, když o soutěži řeknete přátelům.

Pravidla soutěže

Cílem této soutěže je propagovat zdravé vaření v rodinách a ve školách sdílením nejlepších zdravých receptů. V rámci férovosti a průhlednosti upřesňuji níže pravidla soutěže a licenci pro šíření soutěžních děl, abych mohla vaše recepty nekomerčně publikovat.

 1. Zasláním receptu do soutěže souhlasíte s níže uvedenými pravidly soutěže.
 2. Pořadatelem, vyhlašovatelem a garantem soutěže je Margit Slimáková.
 3. Vítěze vybere pořadatelka po konzultaci s několika dalšími odborníky i laiky.
 4. Recepty je možné zasílat do 25. 10. 2015 (včetně) na email soutez@margit.cz.
 5. Vyhlášení výsledků soutěže a výherců proběhne do 10. 11. 2015.
 6. Vítěz získá mlýnek Fidibus Classic přímo od výrobce KoMo do konce roku.
 7. Cenou za 2. až 5. místo budou knihy o zdraví, vaření nebo výživě.
 8. Každý soutěžící může přihlásit pouze jedno dílo.
 9. Každý recept může obsahovat pouze jednu fotografii.
 10. Soutěžícím může být jakákoli osoba starší 6 let bez dalších omezení.
 11. Přihlásit můžete pouze vlastní, originální, dosud nevydané a nelicencované dílo.
 12. Do konce března 2016 poskytujete pořadatelce Margit Slimákové bezplatnou výhradní licenci k publikování díla na webu a sociálních sítích. Od dubna 2016 poskytujete pořadatelce nevýhradní licenci na dobu neomezenou k publikování díla na webu, sociálních sítích a v rámci projektu Skutečně zdravá škola (v normované variantě receptu pro školní jídelny s uvedením autora).
 13. Soutěžní dílo bude publikováno nekomerčně a s uvedením autora receptu.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Zdravé zprávy emailem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *