Pozvánky

25. 8. 2013 Datum konání: 31. 8. 2013 Pozvánky štítky: 8 komentářů

Jednodenní výživný seminář Zdravý talíř v teorii i praxi proběhne v prodejně zdravé výživy Bazalka v Hradci Králové a na programu bude teoretická i praktická výuka zdravé výživy.

http://www.bazalkahk.cz/zdravy-talir

Antikoncepce – menstruační kalíšek – zdravá výživa, 5. listopadu v Brně.

http://www.muzes.info/akce/zdravi-zen-brno/.

Konvenčně, nebo bio? Zvu vás na vystoupení v divadle Kampa. Proč bychom se měli stravovat zdravě a jak bychom měli nejlépe posuzovat jednotlivé potraviny? Co jsou ty nejkvalitnější potraviny? Jaká jsou nejlepší výživová doporučení? Proč jíst bio? Co jsou to fytochemikálie? Jaká rizika s sebou nese pěstování a konzumace geneticky modifikovaných potravin?

http://www.divadlokampa.cz/nova-kultura/tickets/1714

 

Vzdělávací program Zdravý talíř

Společně se sdružením Labyrint Brno, o.s. připravuji projekt, který se bude realizovat v období leden 2014 až červen 2015 v Brně. Uskuteční se 5 seminářů, bude vytvořena příručka a internetový vzdělávací portál.  Témata vzdělávání budou: význam výživy jako zásadního faktoru zdraví, základní informace o zdravé stravě, tj. stravě založené na příjmu přirozených, jen minimálně upravovaných zdravých potravin a jídlech z nich připravených, obecná stravovací doporučení, metoda Zdravého talíře, ukázka vaření dle pravidel Zdravého talíře, doporučení pro aplikaci pravidel při práci s klienty a klientkami, praktické rady, metody a motivace ke skutečnému zavedení přednášených pravidel do praxe.

Hledáme profesionály nabízející služby podporující zdraví ze všech okresů  Jihomoravského kraje: majitele a zaměstnance obchodů se zdravou výživou, provozovatele biobedýnek, zaměstnance wellness center, maséry, kosmetičky, kadeřnice, fyzioterapeuty, fitness trenéry, ale i zdravotníky a všechny, kdo mohou tyto vědomosti a dovednosti uplatnit ve své profesi (zaměstnance i majitele firem a OSVČ).

Pokud spadáte do výše uvedené kategorie a chtěli byste se zúčastnit pilotního vzdělávání, hlaste se prosím OBRATEM na mail: labyrint-brno@volny.cz.  Ve zprávě prosím uveďte, že máte zájem o účast v projektu „Vzdělávací program Zdravý talíř“ a uveďte tyto údaje: jméno, rok narození, adresu bydliště, adresu pracoviště (alespoň jedno z toho musí být v Jihomoravském kraji), zaměstnání (název instituce, charakter zaměstnání, pozice), dále prosím připojte informaci o motivaci k zapojení do projektu, jak získané vědomosti uplatníte ve svém zaměstnání nebo jak účast přispěje ke zvýšení vaší konkurenceschopnosti na trhu práce.

POZOR: projekt bohužel není určen pro pedagogické a nepedagogické pracovníky všech typů škol, lektory dalšího vzdělávání a osoby stojící mimo trh práce, tj. studenty a seniory.

Účast v pilotní skupině je zcela zdarma. Počet míst v pilotní skupině je omezen, proto se prosím přihlaste co nejdříve. S projektem se ucházíme o podporu z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Výsledky řízení budou známy do konce roku 2013.

 

Další vystoupení (upřesnění přidám později)

22. 10. – Gymnázium Strážnice (pro studenty)

23. 10. – MŠ Jablíčko v Hradci Králové

talir-page-001 (2) (1)12. 11. – MŠ Zvoneček v Havlíčkově Brodě

20. 11. – Klub podnikatelek v Praze

21. 11. – Hnutí Duha v Českých Budějovicích

22. 11. – Hejnice u Liberce (pro pedagogy)

28. 11. – Frenštát, O zdraví žen.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Zdravé zprávy emailem

8 komentářů: “Pozvánky”

 1. marta jeneralova napsal:

  Škoda,že není vzdělávací program pro starší.Je mi 55 a příští rok budu bydlet a pracovat v Brně.

 2. Dobrý den, to je mi líto, ale pro přijetí programu je třeba vyhovovat podmínkách se kterými je vyhlášen. Margit

 3. Jsem fyzioterapeut,masér,homeopat,ale ze zlínského kraje. Váš projekt se mi moc líbí,neplánujete ho rozšířit i do našeho kraje? Určitě bych měla zájem.

 4. Dobrý den, kolegyně sleduje programy vypisované v celé ČR a v případě vyhlášení podobného programu i jinde, rádi se také pokusíme zpracovat nabídku.

 5. Romana Dvořáková napsal:

  Dobrý den paní Margit, ráda bych se zúčastnila vzdělávacího programu 23.10.2013 v Hradci Králové, na kterém kontaktu bych si mohla rezervovat místo? Děkuji

 6. Dobrý den, zde je kontakt na organizující školku: Soukromá školka Jablíčko Hradec Králové, http://www.skolkajablicko.cz

 7. Reniee napsal:

  Dobrý den,

  zaujala mne tato vystoupení: Antikoncepce – menstruační kalíšek a O zdraví žen. Budete podobné přednášky realizovat i v Praze, případně kdy? Děkuji :-).

 8. Dobrý den, všechny mé vystoupení jsou na základě zájmu různých organizací anebo jednotlivců, kteří akci zorganizují. Prozatím nemám na toto téma objednávku z Prahy, ale kdyby se něco konalo, určitě dám vědět cestou pozvánky ve Zdravých zprávách a zde na webu. M.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *