Hana Zemanová: Bioabecedář

15. 2. 2012 Knihy štítky: , 4 komentáře

BioabecedarZákladní příručka pro všechny, kdo se zajímají o kvalitu potravin a zdraví. Úžasný, praktický a nádherně zpracovaný rádce pro zdravé nakupování, vaření i jezení.

Kniha encyklopedicky vysvětluje jednotlivé potraviny a potravinové skupiny nejen pohledem obsahových látek, ale i jejich působení podle mnoha tradičních léčebných systémů. Bonusem navíc jsou zdravé vyzkoušené recepty a rady, kde nakoupit sezónní a čerstvé potraviny.

Texty v této knize jsem sama recenzovala, doplňovala jsem i některé odborné části. Spolupráce s Hankou si moc vážím, považuji ji za předního experta na problematiku biopotravin u nás a obdivuji, s jakou pečlivostí dala dohromady obrovské množství informací, které kniha nabízí.

Knihu pravidelně doporučuji všem svým klientům.

Líbí se Vám tento článek? Doporučte jej ostatním.

Zdravé zprávy emailem

4 komentáře: “Hana Zemanová: Bioabecedář”

 1. Alena Sůvová napsal:

  Knihu Bioabecedář mám stále po ruce, je to studnice poznání v oblasti výživy, obsahuje i bezva recepty na jednoduchá, zdravá jídla. Čtu ji po kapitolách podle nálady, je přehledná, praktická. Hance i Margit díky, těm, kdo váhají s koupí, jednoznačně doporučuji Alena.

 2. Tak já si o ni právě poprosila k narozeninám,….jupí a za měsíc ji mám tedy doma krásně zabalenou a nachystanou ke studiu :-)

 3. marta jeneralova napsal:

  Mám od paní Zemanové dvě knížky a jsou vynikající.

 4. Daniela Havlíková napsal:

  Dobrý den, paní Hanka a její knížky jsou pro mně nejdůležitější nejen v kuchyni, ale i v moji práci v lékárně, kde lidem doporučuji její supr knížku Bioabecedář a lidé jsou opravdu překvapení, že existuje takto dobře napsaná kniha, je to pro mně Bible vaření a recepty jsou opravdu vynikající. Ráda by jsem pani Hanku poznala a poděkovala za její výborný nápad.
  S pozdravem Daniela Havlíková, maminka a lékárnice z Ostravy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *